Ladies Golf Croquet Club Karlovy Vary z.s.

Ladies Golf Croquet Club Karlovy Vary, z.s.

Sídlo spolku:
Nová Role č.ev. 175
362 25 Nová Role
IČ: 01760912
+420 775 686 973

croquetkv@seznam.cz

Europen Croquet Masters

21.04.2015 11:57

Vážené hráčky, hráči a příznivci kroketu,


v loňském roce se zrodila idea pořádání společné evropské soutěže v kroketu. Tato idea byla celkem rychle zhmotněna a nyní si vás dovoluji ve stručnosti seznámi s podrobnostmi seriálu turnajů Europen Croquet Masters.

Cílem European Croquet Masters je podpořit větší konkurenci mezi hráči z různých zemí, které jsou členy Féderation Européenne de Kroket (FEC) / Evropské kroketové federace.Země, v nichž se hraje kroket, obvykle organizují řadu turnajů za sezónu. Pokud se rozhodnou, mohou jeden nebo více z těchto turnajů přihlásit do seriálu European Masters. Účastníci turnajů mohou získávat body pro sebe nebo své země (viz tabulka na oficiálních stránkách).Body pro zemi, již reprezentuje, získá nejlépe umístěný reprezentant dané země, v tomto konkrétním turnaji.Chcete-li získávat body jako jednotlivec, musíte cestovat po turnajích série European Masters v jiných zemích, nebo skončit mezi nejlepšími osmi na turnaji série European Masters vaší země.Na konci sezóny, bude udělena cena pro nejlépe bodovanou zemi, a nejlépe bodováné hráče v Asociačním a Golf kroketu.Hry hrané na FEC Mistrovství Evropy, kde budou hráči zemí zapojených do European Masters reprezentanty své země, budou hodnoceny 5-ti body navíc.
Veškeré podrobnosti naleznete na https://johnswabey.wix.com/european-masters

Seznam turnajů série European Masters včetně odkazů na jejich propozice: https://johnswabey.wix.com/european-masters#!tournaments/cfvg
Česká republika je prostřednictvím AČMK zapojena do tohoto seriálu, ačkoli letos pouze jako země, jejíž reprezentanti budou moci o body usilovat pouze v zahraničí. Chci vás ujistit, že ostatní zúčastněné státy (zejména Německo), projevily velký zájem na participaci České republiky na tomto seriálu. Pokud tedy přemýšlíte o své účasti na kterémkoli z uvedených turnajů, kontaktujte včas Reprezentační úsek AČMK (nk@kroket.org), budou vám sděleny podrobnosti. V případě většího počtu zájemců o některý z turnajů bude Reprezentační úsek postupovat standardní nominační procedurou.

Neváhejte, cestujte, hrajte kroket a reprezentujte!


Zdroj: https://www.facebook.com/CzechCroquet